| alexandraheart19 a întrebat:

O prietena vrea sa-si cumpere un iphone dual sim 5... ce spuneti este bunicel? FUNDAA

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Copy&Paste daca nu observi domnisoara a intrebat de o replica dual sim. Oricum nu recomand replicile sub nici o forma nu sunt bune de nimic absolut nimic poti doar sa suni si sa dai mesaje. Cat dai atata face. Mai bine isi ia un 3GS second hand e super bun si il gasesti pe la 500 lei.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Replica ieftina si proasta

| ElleElly a răspuns:

Inainte vroiam sa-mi cumpar si eu un astfel de telefon, dar am auzit ca nu e bun pentru ca are o memorie proasta etciti recomand sa-i spui prietenei tale ca nu e bun si sa argumentezi.Papa!happy

| ElleElly a răspuns:

Sfatuieste-o sa ia iphone 4.Papa!happy

| alexandraheart19 explică:

Nu nu vrea 4 ca na e scump eu de aia am intrebare pentru ca am sfatuit-o sa nu aiba incredere...

| AndreiThEBest123 a răspuns:

IPhone este un telefon mobil de tip smartphone. A fost anunțat de către Steve Jobs, fost CEO al companiei americane Apple, Inc., în timpul discursului său de la Macworld Conference & Expo de la 9 ianuarie 2007.[1][2] iPhone are suport pentru push e-mail, telefonie mobilă GSM, SMS, navigare web. În plus este dotat cu un ecran de tip touchscreen (tactil), include funcțiile găsite și la playerele media de tip iPod și rulează o variantă a sistemului de operare Mac OS X, numită actualmente iOS. Capabilitățile iOS sunt un element cheie al succesului pe piață al iPhone-urilor. iPhone este cel mai vândut gadget din toate timpurile, cu peste 215 milioane de unități livrate până în vara anului 2012.[3]
Dispozitivul este un telefon mobil de generație 2.5G, quad band, GSM, EDGE. Este echipat cu Wi-Fi (802.11b/g/n) și Bluetooth 2.0, precum și cu o cameră foto de 2 megapixeli. Are suport pentru rotirea automată a imaginii pe verticală sau orizontală. iPhone nu dispune de o tastatură fizică, intoducerea informației realizându-se prin intermediul interfeței software de tip grafic, implementată cu ajutorul ecranului tactil (sensibil la atingere).[4]

| valentino52 a răspuns (pentru AndreiThEBest123):

Copy&Paste daca nu observi domnisoara a intrebat de o replica dual sim. Oricum nu recomand replicile sub nici o forma nu sunt bune de nimic absolut nimic poti doar sa suni si sa dai mesaje. Cat dai atata face. Mai bine isi ia un 3GS second hand e super bun si il gasesti pe la 500 lei.