| StarB a întrebat:

O sa am banchetul de clasa a8a si nu am nici o idee pentru vestimentatia mea. In principiu vreau o rochie scurta, cu decolteu dar nu stiu daca sa fie larga sau strimta. Pantofii o sa fie cu platforma si toc de 15cm de culoare aurii la fel ca si plicul. Mentionez ca sunt inalta si slabuta happy

1 răspuns:
| CherNadya a răspuns:

Intra intr-un Mall sau un magazin mai cu de toate si te vei indragosti de vreo rochita.Nu-ti fa de acum pareri ca vei visa la ceva ce nu o sa ti se potriveasca.Crede-ma!