| LostInDreams a întrebat:

O sa iau lectii de dans sportiv(vals, tango, cha-cha) la un club din orasul meu.Cum sa ma imbrac?

4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Si eu am umblat la cursuri de dans cind am fost tinara se ia ceva incaltaminte comoda in care sa nu obosesti, o fusta lunga pina la genunchi si un tricou mai elegant eventual o bluza mai comoda caci la dans trebuie sa te simti comoda.Ca sa-ti dai seama despre ce vorbesc uita-te te rog aici http://www.youtube.com/watch?v=E7_LvWVYpYQ

| carminaburana43 a răspuns:

Mi-am adus aminte si de filmul asta f fain:)
http://www.youtube.com/watch?v=dBHhSVJ_S6A

| yo4ever a răspuns:

Pai o pereche de colanti si o bluza sau tricou. cum te simiti mai lejera ca si eu fac dans spotriv si ma imbrac foarte lejer adica un tricou si o pereche de colanti. happy

| Bubbles a răspuns:

Tricou(dar nu gros ca sigur vei transpira)... pantaloni de treling trei-sfert su pantaloni scuri... si niste papucei in care crezi ca te simti bine... sper sa te vad intr-o zi la televizor dansand... multa bafta!