| alesia_7300 a întrebat:

O sa incep cu inceputul.am cunoscut un baiat prima oara nu am simtit nimic pnt el sar acum imi place foarte foarte mult de el si intr-o zi i-am spus. dati-mi si mie idei mai spectaculoase cum sal int daca vrea sa fie cu mine

Răspuns Câştigător
| Christinika a răspuns:

Intr-un fel poti si scurta si la obiect sa ii spui : Mie imi place foarte mult de tine si as vreau sa fim impreuna, dar ii poti fi si cea mai buna prietena pentru un timp si sa isi dea seama singur ce fel de persoana esti si ce caracter aibig grin

2 răspunsuri:
| inimadecaramel a răspuns:

Pentru inceput trebuie sa ii fi o prietena buna iar dupa aceea sa ii spui scurt si la obiect:TE PLAC!

| anss23 a răspuns:

Pai nu trebuie sa-l intrebi asta intr-un mod spectaculos, e mai emotionant daca o faci intr-un mod sincer.Cheama-l intr-o zi undeva si spune-i ca trebuie sa vorbiti,spune-i ca, cu timpul, ti-ai dat seama ca tii la el mai mult decat la un prieten si ca ai vrea sa fiti impreuna.