| DyaDiiana19 a întrebat:

O sa ma mut in Italia, si n-o sa pot sa am pisica sau catel, pentru ca vom sta la bloc in chirie... si mama mea nu ma lasa cu pisica in bloc si nici locatarul. As avea vreo sansa sa pot sa am pisica sau caine? Nu cred crying Dar vreau. Iubesc animalele si voi sta mult acolo... Aveti vreo idee unde as putea tine pisica sau catelul? Stiu ca nu prea pare posibil, dar macar am intrebat, multumesc anticipat sad
Funda...

Răspuns Câştigător
| 0Claudita0 a răspuns:

Ai putea să-i faci cățelului/pisicii o mică cutie(dacă este mic/ă)și s-o ții lângă ușa de la intrarea în apartament...Sau dacă ai prieteni poate cineva o va ține la el acasă. Atfel o/îl poți vedea defiecare dată când vă întâlniți!

| DyaDiiana19 explică (pentru 0Claudita0):

Mersi :33 M-ai ajutat, o sa mai astept cateva raspunsuri si decid cine va primi funda happy

1 răspuns: