| criss:) a întrebat:

O sa trec pe cls a 7 a nu stiti se mai dau teze unice?big grinbig grin.....ms

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si eu vreau sa stiuthinking
Am auzit ca se dau teze normale, la fel ca in a6 a...thinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu se stie cu siguranta.Eu am inteles ca nu. O sa vezi, cand incepe scoala happy
Mult succes!big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu este nimic clar dar pana la inceperea anului scolar se v-a sti cu siguranta.

| Psihoyounger a răspuns:

La stiri s-a zis saptamana trecuta ca se mai dau tezele unice, iar pe clasa a opta, pe langa teze unice se da si un examne la sfarsit.

Bafta!

Psihoyounger

mira
| mira a răspuns:

Deocamdata se stie ca nu se dau.

| SweetCandy a răspuns:

Hmmm...chiar mai devreme am ascultat l stiri si se pare k nu se mai dau, k o sa fie un examen(mai mult nu au mentionat) si la admitere o sa se tina cont de media claselor 5-8 si de media acestui examen...
oriqm e tot o bulibaseala...nu se stie nimic 100%straight face

| Puiutz a răspuns:

Ceauuu crissu:*. ink nu e sigur:-s. nici nu stiu cum sa credsad. dk nu dam teze unice. o sa fie admitere. si am auzit ca e greasad. si eu o sa fiu cls 7whistling. blushing.
o sa vedem cum o sa fielaughing. oricum succes!
te pup:*.

| Bishop a răspuns:

Nu, nu se mai dau, au spus mai la stirile pro tv, mai uita-te la stiri sa te convngiwinking

| criss:) explică:

Ms la totihappy

| criss:) explică:

Ma din nou succes la toti:*...care sunteti la scoalahappy

| criss:) explică:

Biki nu pot sa dau fundita pana in 15 septembrielaughing... ui c emotzii am ...la noi o sa fie ...nici nu ma gandesc... o sa ne uneask q o cls.crying

| Andreeagen a răspuns:

E greu de precizat tr sa ai rabdare pana pe 15 cand incepi sc k atunci iti zic profesorii k siguranta si de atunci nu se mai modifica nimic... acum pot zice nu si peste 2 saptamana sa fie da ast pana pe 15 o sa va informeze profesoriihappy

| Andreeagen a răspuns:

O intr scuze:d da daca tot e vb despre teze...
Si cei de sunt anul ast aclasa a 8-a ce vor face?-?
Logik ar fi k macar ei sa mai dea tezele k daca tot le'au apucat, un an le dau un an nu?laughing
Of in caz ca e cineva de la ministerul educatiei pe site bahh hotarati-va odata suciti oamenii dintr'o aprte in alta x(

| Haydee a răspuns:

Ioi...si eu am emotii...Sincer nu vreau sa dau teza unica.Nu-mi place deloc matemtica~x(...Romana o mai agreez...mai bine examen.nu? Ce-o fi, o fi...Succes si Bafta!

| faranume a răspuns:

Ohh ce bine ar fi sa fim noi aia care scapa d teze.happy
happyhappyhappySh eu trec tot a 7-a si nu stiu...

| delia_6706 a răspuns:

Eu am auzit ca nu...happy Esti fericita?happy Cred si euhappy
Orcum succes in clasa a 7-a!

| delia_6706 a răspuns:

Cu placere ma bucur ca te-am putut ajuta!
Sper sa ai un an si mai bun! :*

| Noask a răspuns:

tezele unice au fost scoase...
se va fac eu medie in clasele 5.8 iar la sf clasei a 8 dati un test sh se aduna media de la generala sh q nota de la teza sh gthee hee
imi dai fundita?batting eyelashes?

| myhaela a răspuns:

Nu.anul acesta nu mai dati, se dau teze normale, dar in schimb dati la sfarsitul clasei a 8a ca un fel de examen. examenul nu stiu in ce consta, adica daca dati doar de pe anul respectiv sau din cele 4 clase(5, 6, 7 sh 8).

mult succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O doamne surprise vreau teze normale ..Doamne ajuta
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff eu trec a-8 a si vreau sa ramana tezele cu subiect uniiiiiic este super simplu iti urez multa baftawinking