| diego a întrebat:

O sa vina bacul
la ce facultate sa dau oare? deci nu stiu ce imi place sicer
mie imi plac masinile ceva gen sa fac univer. constr.de masini dar imi trebuie matematica am inteles
eu cu matematica, fizica., bioologia, chimie sunt total paralel de aia sunt si la scoala la stiinte sociale la profil
unde sa ma bag oare ce spuneti voi?

1 răspuns:
| Mike959 a răspuns:

Salut, gandeste-te ce-ti doresti cu adevarat, ideea este ca indiferent ce vei face trebuie sa-ti placa cu adevarat si asa vei reusi! Bafta