| thebeastwithfeelings a întrebat:

O singura intrebare:Raphael Tudor(Cristi Alexandrescu) din Pariu cu Viata sta cu Gloria Melu, Sore(Sara) sau cu cine?
De fapt doualaughinge cine preferati mai mult dintre:Sore, Anca, Gloria si >Alina?:. Eu, sincer, o detest pe Sore, desi are o melodie faina:Crazy WIN-Beautifull Lover.

Răspuns Câştigător
| ILoveVampires a răspuns:

Mie imi place Ioana si Anca big grin si ii iubesc pe Cristi si pe Vlad :X:X:X:X:X:X:X:X

3 răspunsuri:
| Elutzik a răspuns:

Mie imi place de Anca (Cristina Ciobanasu)

| Violeta_Ioana_1996 a răspuns:

Dar de ce o detesti pe sore..sore este o fata foarte talentata, forte frmoasa, foarte draguta, are o voce superba, stie sa se imbrace bine si ea este cea mai frumos di pariu cu viata, la la band si din realitate asta e parerea mea ..si te rog mai termina cu daste, te-ai uitat tu macar in oglinda sa vezi cum arati ..sore are mii de fanii, nu ca tine si sore are o voce incatatoare tu nu ai. ..si tot asa dar te rog sa nu mai spui nimic despre sore eu os tiu am si id ei asa ca las-o daca nu iti place de ea atunci dc ai scris aici. astatrebea sa o sti doar tu nu toti ca nu tea intrebat nimeni daca o detesti pe sore.

| thebeastwithfeelings explică (pentru Violeta_Ioana_1996):

Ăăă...de când a început sezonul II din Pariu cu Viața mi s-a schimbat radical părerea despre Sore. Acum, sincer, și eu o consider cea mai frumoasă fată din serial pe lângă Gloria și Alina. Iar de voce nu mai zic nimic. Chiar îmi place cum cântă. Și îți voi da dreptate. Nimeni nu arată perfect și cu siguranță nu cânt mai bine decât Sore și nu sunt mai frumoasă ca ea. Dar oamenii au dreptul să-și exprime liber opiniile. Nu sunt hater. Ador serialul și personajele din „Pariu cu Viața". Și îmi pare rău că ți-ai făcut o părere proastă despre mine din cauza acestei întrebări. happy