| Spufff :x a întrebat:

O subtitrare pentru "jungle 2 jungle" Stiti? sa fie bunastraight face ca am descarcat vreo 12 si niciuna nu e buna. ori ca o ia prea inainte. ori e prea in urma rolling eyes

2 răspunsuri:
| Maria_1984 a răspuns:

Pai asta nu tine de subtitrarea propriu-zisa pe care o descarci de pe anumite site'uri!
Daca deschizi filmele cu B.S.Player,da click dreapta pe el in timp ce vizionezi filmul, incarca subtitrarea apoi da din nou click dreapta, click pe "subtirare" apoi "primar" cred, apoi "proprietatile subtitrarii" si nu mai stiu exact cum se numeste optiunea unde vei da click. Oricum pe undeva trebuie sa vezi un "+" si un "-", de unde poti regla subtitrarea inainte sau inapoi cu cate minute vrei tu, pana corespunde cu replicile personajelor!
In rest poti sa downloadezi orice subtitrare din punct de vedere al corespondentei dintre momentul traducerii si cel al replicilor personajelor! Bineinteles, trebuie sa fie o subtitrare coerenta! Oricum nu asta e problema la tine!
Incerca sa faci ce ti-am zis cu una din subtitrarile pe care le-ai descarcat deja de pe net.
Bafta!
:*