| Vioricaaaa a întrebat:

:o. Vreau sa va anunt ca o fata. care are cont p acest site :o. m. a injurat. sh sh. a batut joc de mine :o. sad. nu se poate asa ceva. sunteti d acord cu astfel d oameni p acest site? oameni care isi bat joc d noi? :o sad

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Nu ...NU si Nu in niciun caz. Stii ce trebuie sa faci? O raportezi eu asta as face in locul tau, i-as arata ca nu e asa grozava pe cat se crede. O sa plateasca pentru ceea ce a facut si astfel nu va mai deranja pe nimeni.
SUCCES SI ARATA-I CINE E MAI TARE happy

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tragicstraight face
Si daca te-a injurat si si-a batut de joc de tine care e problema?
Vorbeste cu Raluca si cere suspendarea contului
Asta e felul lor de a raspunde
Diferenta dintre a te contrazice si a te certa ca la usa cortului sta in civilizatie.Si cum unora inca le place inaltimea copacilorhee hee

| Nicoleta a răspuns:

Contacteaza-o pe Raluca si arata-i cum si-a batut joc de tine. Poti propune suspendarea ei daca vrei.
Cat despre intrebarea ta, nu, nu sunt de acord.

| Derye a răspuns:

Oho, uite'te la raspunsurile mele, cred ca am jigit 50% din membri site-ului. Raspunsul lor? Un mesaj gen: bai uh asta...
ia terminti-o voi cu deastea.cine *** va credeti? ia fa pasi si sa nu mai ai curajul sa vb cu mne.ai prins ideea?

Eu ii jignesc atunci cand consider eu ca merita. Pana acum nimeni de pe site, nu mi-a dovedit ca gresesc, deci pana la un test IQ ii consider idioti.

Daca tu pui la suflet, ca te'a jignit o persoana pe care nu ai vazut'o si nici nu ai sa o vezi in viata ta, daca te fac "proasta" in fata, incepi sa plangi pe loc.
Probabil, esti si foarte rasfatata. Si ai 12 ani, maxim.

Invata sa scrii, apropo, nu cred ca vrei sa fii numita analfabet/a.

Lasa, mai cresti si tu, si problema asta trece de la sine.

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Mai bine invata sa scrii apoi pune intrebarea, mai Onyyy

| Lavinia_6306 a răspuns:

Normal ca nu sunt de acord.Este o nesimtirebig grin

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna

Acesta este un site de intrebari si raspunsuri. Mai sunt si oameni de astia big grin

PAa

| Delicioasademine a răspuns:

Nu. Sunt de aceeasi parere cu tine. Este ceva de nedescris. Rade de intrebarile mele de raspunsurile mele sad nu se poateee. Da`mi si mie id. ul tau de messenger sa mai discutamwinking sau uite ia-l tu pe al meu :* mi_se_spune_cheliuta@yahoo.com

| Delicioasademine a răspuns:

Nu. Sunt de aceeasi parere cu tine. Este ceva de nedescris. Rade de intrebarile mele de raspunsurile mele sad nu se poateee. Da`mi si mie id. ul tau de messenger sa mai discutamwinking sau uite ia-l tu pe al meu :* mi_se_spune_cheliuta@yahoo.com