| ĆǿρίℓNέвμή a întrebat:

puppy dog eyes As vrea si eu niste status noilove struck
love struck Si niste versuri din melodile lui "Parazitii, Sisu, Spike, Nane"love struckSi de care mai vreti voilove struck

>Multe=funditaaaaaalove struck

[-x Nu conteaza de o sa imi dai ori status sau versuriwinkingVei primi funditaaaa cu sigurantalove struck >Ilylove struckbig grin

Răspuns Câştigător
| Cristiana2011 a răspuns:

~ Ca poate sa-l mai auzi odata ai vrea love struck , te-ndrepti spre telefon smug si vocea lui cand iti spune :* `Alo` te lasa fara ton =p~.

~ Vreau sa stai cu mine peste tot`. Sa ma trezesc si sa zici " Buna dimineata " si un sarut comod . =p~.

~ Totu` a inceput love struck. Cand mi-ai spus pe strada " Buna " . Erai atat de tare incat nu te uitai in urma =p~.

~ Te iubesc . Punct. Ai putea sa zici " Iubita ai uitat sa imi dai un pup blushing ". ! ~

~ Poate sa iasa foc si soarele sa arda smug ,dragostea nu poate sa dispara! love struck`

~ Ai reaprins in mine spiritul de luptatoare love struck , o simpla atingere si am simtit ca sunt nemuritoare blushing , o singura scanteie si-am luat foc instantaneu :p .te voi pretuii mereu ca pe o piesa de muzeu!`love struck

~ Trezita din vis , prin vocea ta! batting eyelashes` " Trezeste`te Kitty vtm ;x." !

~ I`m you dealer , love dealer ;x ! [ Pune mana pe telefon si incearca `. love struck.]

~ Zambeste :d. Kitty te iubesteeeee love struck.

~ Am adormit n`am auzit telefonul blushing. Mesajul de la tine mi-alunga somnul love struck.

~ Dc` taci si ma privesti waiting ? Cand in gandu` taw ma doresti ? =p~

~ Ia`ma de mana :d , linisteste`te suntem doar noi 2 love struck .Nu stiu daca ti-am zis " ador buzele tale moi ’’ =p~

~ Ca indragostitii la inceput day dreaming , iti aduci aminte cum era :p ? Inca de cand ne-am cunoscut :d , loc de cuvinte nu era love struck ` !

~ La poarte sufletului meu :d ...nu mai incearca numeni sa mai bata :p , caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata ! love struck

~ Si o sa fie bine chiar daq mai avem probleme` kiss . iti`spun stai linistit` b=) . ` . ca multe vin si trec chiar`daq raman`semne :d. orice semn se vindeca`dupa o vreme`. ! [love struck]

~ Multi cred ca pot gandi pentru noi love struck . Dar noi nu inseamna mai multi ;; ) . Noi inseamna doar 2 love struck [:d]

~ Nu se numeste orbire. love struck . E doar o pata de iubiire` smug.

~ In bratse sa te strang si apoi sa iti soptesc .;x . Ceea ce de mult tu stii smug adiq " Te iubesc " . ;x

~ Sh orice se va intampla . ;x . Mereu vei fii in inima mea .:d

~ E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu ! :*

~ Nimeni nu poate sa ma acuze ca iti provoc zambetul pe buze love struck`!

~ I love the way you smile happy !

~ O mie de cuvinte nu-mi ajung sa-ti spun ce simt blushing

~ Nu cred in povesti,dar cred cand imi spui ca ma iubesti batting eyelashes

# Ce vrei sa imi zici tu smug. E in zadar baiete`. Iubirea ta puppy dog eyes imi lasa un gust amar pe buze `. smug

# Cand plangeam crying te distrai cu alta oh go on , acum cand rad laughing plangi si ma vrei inapoi oh go on ...Imi pare rau :* , baiete big hug , dar pentru tine nu mai am sentimente b-).

# Dar ochii ei nu mai vorbesc puppy dog eyes...ea ca pe`o lacrima te-a stersss smug.

# Mi-e dor de vremea in care eram cuminte puppy dog eyes , cand ma tavaleam pe jos de fiecare data cand imi cadea un dinte smug !

# Cafeaneau in care ne intalneam oh go on. Azi o ocolesc >:p . Imi aminteste de intaiul : Te iubesc oh go on

# Imaginea ta se pierde usor in zare oh go on . Si ca urmare ce zaresc :o : O noua provocare thinking
# Iarta`ma. puppy dog eyes. Stii ca asta sunt oh go on. Dar de maine nu vreau sa te mai ascult`. :-. Ce mai fac baieti din cartier love struck. =p~

# Daca iti spun schimba-te puppy dog eyes , te indepartezi.oh go on. Si iar ma lasi in suspans.:o. Sunt in continuu balans smug , si iar ma lasi singura :p . Mai bine plec :* , uita-ma love struck !

# Stiu ca ma iubesti blushing dar sunt pe locul II oh go on. Du-te inapoi :* , ramai cu baietii taï puppy dog eyes. .
# Lasaa`ma in pacee` puppy dog eyes . . Sh uitaa` d mne :* ... Dc crezi ca` eu ma` mai gandesc la tne ? :o . Numai Vreau` s cred` in iubirea` ta. happy. Uita`mi nr sh nu m mai sunaa` ! »

# Zici ca nu se mai poate oh go on . Ca le-ai vazut pe toate chatterbox . Poate ar trebui sa cauti fericirea`n alta parte :* .

# Iti amintesti cand ieseam cu fetele afara`? puppy dog eyes. Si ziceai : Iubita esti cea mai frumoasa . oh go on . Acum imi e dor cand vad ca nu iti mai pasa. straight face. Si zici : Lasa`ma. oh go on.

# Si` te`nteleg :* . Sau` macar incerc sa ma prefac` smug . M`am saturat sa aud mereu` : " Imi pare raw n`am sa mai fac " • devil

# Sunt dependenta de frumusetea ta`. puppy dog eyes. Imuzament ce imi inspira muzica`. Fara ochii tai n`as mai putea traii o zi . oh go on. Esti viata mea. smug Mereu te voi iubii `. :*.

# Nu vad nimic in jurul meu oh go on , te vad pe tine peste tot :o .Sunt dependenta happy , iar pentru mine tu esti singurul antidot ! love struck

# Si ma uit la tine cum te " distrezi " cu ea . ;>. Si imi aduc aminte cum zicea " Ea e viata mea " !

# Ti-e dor de atingerea mea smug .de sarutul meu moale love struck ...ti-e dor de buzele mele b-) .eu am uitat cum sunt ale tale oh go on .n`are rost :p , pun punct aici kiss. , nu las loc de alte cuvinte love struck . vreau sa sti doar ca` te-am scos de mult din minte winking .

# Ai fost fructul interzis din care am gustat oh go on... Acum` fara tine totu` e schimbat . oh go on.

# Am o viata de trait . si in lacrimi am iubit . ;x . Am plecat si tine minte . " Nu iubi fara cuvinte " :-s.

# Te uiti ca prostu in trecut kiss , acum iti dai seama ca m`ai pierdut ? waiting

# Nu te plictisesti sa zici vorbe goale ? waiting . Ew sincer ?! m`am plictisit sa ascult minciunile tale winking.

# Numai conteaza ce a fost ... oh go on . Conteaza ca te-am iubit mult . straight face . Sh ca nu te-am crezut` un prost . :-s

# Imi spui ca nu iti dau importanta . oh go on . Fara ca thu sa vezi cum imi cad lacrimi pe fata . straight face.

# Am trecut peste tot . oh go on . din mine am rupt . Numai am motive pentru tine sa lupt .

# Te dai inapoi oh go on ... Cum ramane cu noi ? thinking

# Ma gandesc la noi si plang de dor oh go on ... Uit tot ce a fost intre noi usor usor ...

# Mi` se pare ciudat cum zile intregi tu nu m`ai mai sunat . oh go on .

# Tu imi spui " mi-a fost dor love struck " . Cand sunt cu tinee e foarte frumos =p~ .

# Unde esti iubire ? crying . Mi`e dor de tine .oh go on

# Mi`e dor de tine si te vreau doar pentru mine ;x .

# Numai conteaza dar m`am saturat de lumea asta proasta si falsa oh go on .

# Aude ce vrea winking ,intelege numai ce`i convine sigh . Oftica`te ca nu o doare de tine happy !
# Ai o multime de motive happy , dar de fapt n`ai nimic oh go on...

# Dar sa stii , iubirea mea iti va lipsi happy !

# Nimic nu poate fii perfect, e ca si cum i`ai spune prostului ca e destept happy .

# Regrete ? Oare care alta fraiera o sa te mai ierte ?!

# Poti sa vii cu mine unde vrei, daca tu n-ai niciun gand, lasa ca am eu idei ! smug

• O simpla melodie , un sentiment placut love struck` !

• Daca iti zambim nu inseamna ca te placem ;> . Si daca iti vorbim frumos nu inseamna ca te iubim ;d . Ci doar ca stim sa ne purtam . blushing

• I said I need you, I need you to understand. ;x [ Am zis . Am nevoe de tine pentru a a intelege ]

• Let`s play a love game love struck ! Do you want love , or you want fame smug ? Are you in the game ? :-s [ Sa jucam un joc de dragoste ! Vrei iubire , sau vrei faima ? Esti în joc ?]

• I`m gonna leave the day behind cause I`m gonna have a real good time. smug ! [ Voi pleca a doua zi în urma cauza voi avea un timp foarte bun ]

• E amuzant sa vezi intr-un om ceva ce nici macar nu exista. ! oh go on

• Prea repede trec zilele bune , pe bune smug . Daca nu suntem prea mici pentru asa mare lume. ! happy

• Vreau sa traiesc frumos , nu vreau dus cu apa rece . Ma intelegi vreau sa rad la ziua care trece? batting eyelashes

• Ziua frumoasa repede mai trece ! oh go on

• Tot ce vrei sa`mi spui , spun ochi tai caprui ! ;x

• Si vrei sa pari ceva ce nici tie nu`ti place . Nu mai lasa un zambet fals sa te imbrace .
• Erai pe primul loc, niciodata sa nu uiti, ca pentru tine am renuntat la multe si la multi love struck !

• Numai vreau povesti de amor smug . Pentru ca ele dor oh go on .

Funda ?

1 răspuns:
| BlooDMax a răspuns:

Suntttt mai asteptat ca painea calda; xlaughing