| MyEssence a întrebat:

OAMENI BUNI VINE SFARSITUL LUMII!rolling on the floor)
veti vedea ca nu se va intampla nimic si maine vom merge toti la scoala si treburile noaste...nu mai credeti in tot ce vedeti la tv, vom trai si vom vedea:*

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

Neah. oh go on
Niciodată n-am crezut prostiile legate de sfârşitul lumii. El va veni când va decide Dumnezeu, nu toţi troglodiţii care se cred „mari ghicitori".
P.S. mâine nu mergem la şcoală. big grin

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

DA
asa e, ai mare dreptate!
Mi-e si mila de cei care se lasa influentati in asemenea hal de Mass-media...

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Maine nu se face scoala pentru ca e SAMBATA.
in rest sunt de acord cu tine.

| AnnnaMarrria a răspuns:

Nici eu nu cred in chestia cu Sf Lumii... rolling on the floor e o mare poveste de adormit copii yawn

| FucktheSystem a răspuns:

Mâine e sâmbătă nu o să mergem la școală.

| MyEssence explică:

Am raspuns la vreo 10 intrebari cu subiectul asta si va zic tuturor ca nu se va intampla nimic (in anul 2000 s-a zis ca va fi sfarsitul lumii si uitati ca nu s-a intamplat nimic)

| MyEssence explică:

Am uitath ca maine ii sambatalaughing

| Liviu_2320 a răspuns:

Maine sa mergi tu la scoala rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing maine nu mergem la scoala si da...o sa fie bine nu i nicun sf ca daca ne-am lua dupa ei ne-am arunca in cap pana acumlaughing