| mariana_9670 a întrebat:

Oamnei buni e adevarat ca justin bieber a murit?:O:O
uiati
http://www.youtube.com/watch?v=3ExWsVFJlFo&feature=relat ed
aici la videoclipu asta au lasat unci comentarii ca cateva min in urma rip si din astea?:O

Răspuns Câştigător
| MaraSM a răspuns:

Deci uite acum daca cineva spune ca justin e mort sau pedofil nu inseamna ca e si adevarat, iar daca esti fan JB si iti place cum canta si cum danseaza ci nu faima si banii lui, nu trebuie sa crezi caci daca era adevarat aparea peste tot :pe internet, in ziare, reviste si chiar la stiri. Acest lucru este foarte nasol deoarece acum se inventeaza tot felul de prostii ca sa il faca de ras sau ca sa-si bata joc de el. Eu ii urasc pe acesti oameni intr-un fel pentru ca sunt doar invidiosi, dar mai nou in Romania nu sunt ascultate decat "MANELE" cu toate "urlaturile si cu tot laudatul ala". Deci daca esti fan adevarat sau macar iti pasa de Justin nu mai asculta toate prostiile ca poate are defcte dar nu asa incat sa fie pedofil sau sa fac tot felul de "idiotzenii". Data viitoare sa te informezi mai bine si sper ca esti de acord cu mine:*happy

8 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Proasta esti

| Symonel10 a răspuns:

Nu este adevarat

| Hiroshima a răspuns:

Stai linistita, nu a murit. Daca ar fi murit ar fi fost peste tot la stiri cum a fost si la Michael Jackson.

| rainb0w a răspuns:

Dumnezeu sa'l ierte!;)
http://www.youtube.com/watch?v=auANHoHvt70
Falsuri peste falsuri.

| soraloola a răspuns:

Nu a murit dar asa fac unii pe youtube cand urasc un cantaret sau din astea e ca si cum ai zice "mori justin"

| aLL3sSsya a răspuns:

Nu a murithappy...Sunt sigurahappy

| Sconcsiş a răspuns:

De unde sa avem noi atata bulan?

| emogirlofthenight a răspuns:

Nu a murit asa zice toata lumea dar cum sa zic sia luat o ''mini vacanta''' nu te lua dupa toata lumea sau dupa youtube