| passenger a întrebat:

Oare ani de liceu trec asa de repede pe cum se spune? Sunt de abia a-9a, suntem mai distanti unii cu altii... Din ce clasa o sa inceapa adevarata distractie?

3 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

De pe la sfarsitul clasei aIX-a

| DeEaDeeutzaX a răspuns:

Si eu sunt clasa a-9a si ma inteleg mult mai bine cu noii colegi decat cu ceilalti...si da anii de liceu trec f repede

| ISSABEL a răspuns:

Buna. 1 tu te duci la liceu sa inveti sau sa te distrezi si 2 da asae in primul an abia te obisnuiesti iar din a 10-a incep ani de liceu unde o sa te duci la scoala de placere la mine asa a fost.