| Krissu66 a întrebat:

Oare ce inseamna atunci cand iubesti pe cineva dar el nu te iubeste dar nu vrea sa te lase sa pleci thinking

2 răspunsuri:
| Xeenax a răspuns:

Acea persoana nu este inca sigura daca te place sau nu ori te considera un prieten foarte devotat si te iubeste ca si prieten

| stefania17 a răspuns:

Daca el nu te place si nu te lasa sa pleci inseamna ca stie ca tu il placi si te ia peste picior sau din contra poate te tachineaza ca poate te place si el dar nu aratawinking