| AdaMaryBubu a întrebat:

Oare ce pot face ca lumea sa ma placa mai mult?
As vrea sa fiu mai apreciata de colegi, nu desconsiderata.

3 răspunsuri:
| radda01 a răspuns:

Totul depinde de tine.nu trebuie sa faci pe cineva sa te placa important este sa te placi tu si sa te simpti bine in pielea ta, iar prietenii te vor aprecia pentru asta

| soloangel01 a răspuns:

Nu o sa reusesti! Odata ce ti-ai facut o reputatie...nu o mai indrepti, oricat ai incerca! Probabil o sa iti faci alta reputatie in urmatorul ciclu scoalr(1-4...gimnaziu,liceu,facultate)

| Florenta16 a răspuns:

Mai bine asa decat sa te aventurezi intr-un altfel de anturaj din care nu ai mai scapa si ai fii si mai dezamagita de tine si cei din jurul tau si mai scarbiti de tine. putina incredere in tine si totul va fi ok. Baftaa!