| ALINTUHS a întrebat:

Oare de ce baietii sunt pohuisti fata de prietena? De exemplu nu-i suna nu-i scrie sms nu-i aduce flori...Si in acelasi timp doresc sa aflu vreo propunere de la voi cum sa procedez mai departe?

8 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

"Pohuisti" stiu eu cine putea scrii asa ceva raised eyebrows o moldovanca? laughing poate c nu ari ashe mari interes fata de tini, sau i s`o dus interesu.Di obishei cind sint intr-o relatie apu baiatu`i suna, iis crie sms (florili ni vsegda pomogaiut rolling eyes ) Eu cred ca deam numa daca vorbesti cu dinsu si klarificati situatia a s vezi si trebu di facut mai diparti happy Daca tot ashe a s continui - idi na nebo za zveozdocikoi straight facewinking succes

| Liviu a răspuns:

Holy crap, nu toti barbati sunt la fel laughing
Peste ce ai dat uh sunt doar niste baieteihappy 14 - 17 ani laughing
cauta ceva mai mare :^ ceva cu capu pe umeri
dar trebuie sa fi si tu mai ''matura'' nu jocuri ce copi si tot tacamul.
Btw am stat si eu cu o moldoveancarolling on the floor a fost show, am stat cam juma de anbig grin
Oricum avea niste ''plamani'' femeialaughing
cica voi astea din moldova aveti ''plamani'' dezvoltatirolling on the floor

| 0x11111051 a răspuns (pentru Liviu):

Te bate capu ce avem noi? Sau nai mincat piz.don demult?

| Liviu a răspuns (pentru 0x11111051):

Poate oferi tu, daca tot stai cu ea in gura asa mult, Esti fetita, sau doar faci pe fetita si tu esti de fapt baietel?

| 0x11111051 a răspuns (pentru Liviu):

Eu am in vedere despre ce fel de "plamini" au moldovenii. In ce sens ai zis asta?
"cica voi astea din moldova aveti ''plamani'' dezvoltati"

| Liviu a răspuns (pentru 0x11111051):

Uite,nu stiu ce esti,fetita,baietel,sau ce inclinatii ai
Dar nu incerca sa intelegi barbati, atata timp cat tu esti femeie.
Eu am incetat de mult a incerca sa inteleg cei in capul unei femei.
Pur si simplu, barbati au vorbele lor, intelesurile lor. Ca si femeile de altfel.
Nu poti intra in capul uni barbat, cum la fel de bine nu putem intra in capul unei femei.
Ial ca pe un compliment. Nu stau la ora asta sa iti explic la ce m-am referit laughing pe semne ai vreo 14 ani happy 15 maxim :p
Cat despre moldovene/moldoveni, nu ma nimic cu nimeni, am lucrat cu moldoveni, am cunoscut de asemenea si moldovence.
Mrrrr, nu ai de ce te ingrijorezi.

| 0x11111051 a răspuns (pentru Liviu):

Auza fa, eu is baiat, fata vezi in oglinda. Tu ai -14 daca nici nu stii desore ce vb macar.

| Liviu a răspuns (pentru 0x11111051):

"Auzi fa" eu sunt barbat, nu baiat happy De as avea '-14' sau '14' ar fi bine.Insa tu daca esti un mic copil nu am ce sa iti explic tie.
intreba-l pe taicatu, ca poate iti explica el sensul cuvintelor mele. Nu trebuie sa ma 'exprim' in fata ta astfel, deja mi-ai demonstrat ca ai 13 14 ani.