| anonim_4396 a întrebat:

Oare de ce mai traiesc pe lumea asta?
Eu sunt mereu ala din "urmă"
Sunt la liceu siToti colegii mei au sau au avut iubite,eu sunt o exceptie
(Da asa-i, nu mi-e jenă sa recunosc )
Sincer nici nu stiu de ce mai traiesc,daca nu pot face ceea ce vreau

Nici macar nu simt ca exist
Este normal sa cred asta
Fiindca mie nici o fată nu mi-a spus
"Te iub*,imi place de tn"sau ceva de genul

E greu atunci cand lupti cu viata, credeti-mă!
Hai sa vad cati vor raspune asa:
Du-te la psiholog!
Sau
Eu am avut 5 iubite, tu esti si vei ramane un L...
(Ironic)

4 răspunsuri:
| GetReal a răspuns:

Pur si simplu nu ai avut noroc si nu atragi fetele, asta e, odata vei intalni o fata potrivita care probabil te va placea pentru cine esti (sau nu). Ai terminat liceul zici, poate vei intalni pe cineva la facultate unde nu cunosti pe absolut nimeni. Integreaza-te in grupuri de persoane unde sunt si baieti, si fete, asa e cel mai simplu sa-ti faci o prietena. Dar sa-ti mai spun o treaba, acum te simti naspa ca n-ai avut o relatie, crede-ma, unii se simt mult mai naspa dupa ce au avut o relatie. Nu va fi niciodata asa cum te astepti.

| RAY a răspuns:

Mann decat sa te plangi mai bine ai face ceva pentru viitorul tau

| Apac a răspuns:

Nu ai gasit pe cineva cu care sa te potrivesti, sau ea nu te-a găsit pe tine. E mai bine așa decât sa zici oricărei spurcate "iubi". O sa găsești o fata ca lumea; vorbește cu prietenii să-ți facă cunoștința cu fete pe care le știu, poate te potrivești cu una. Si un ultim lucru, daca îți place de cineva, spune-i sau dă-i de înțeles, nu câștigi nimic daca taci. Poate nu o sa fie sau nu foarte fericita, dar o sa te privească altcumva si se va îndrăgosti de tine, daca se simte atrasa de calitatile tale pe care nu le văzuse pana atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce daca nu ai avut o prietena pana acum?
Tu nu ai nevoie acum de iubite, ci ai nevoie de a-ti recupera increderea in tine!-apoi vei avea si o prietena.