| GoGoSHiKa a întrebat:

Oare este adevarat ca baietii sa le faca pe fete sa sufere mereu oare dc mint ei mereu oare tin la noi sau suntem niste"carpa" pe care le foloseste sa stearga cu noi pe jos si apoi sa ne arunce?:X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si de ce fetele profita de baieti incercand sa ii jumuleasca de bani si ii inseala? In aceeasi oala sunt fetele si baietii.

| Libelle a răspuns:

Oare este adevarat ca baietii le fac pe fete sa sufere mereu?
r:da.Nu ei mereu, dragostea.stii melodia ``fara lacrimi nu exista dor adevarat``. Si fetele ii fac pe baieti sa sufere, si invers.Nu-i regula.

Oare de ce mint ei mereu?
r:Si fetele mint.Nu toate. mie nu imi place sa mint.imediat ma ia remuscarile, ma mustra constiinta si tot zic adevarul.
In legatura cu mintitul la general. Unui om care te minte nu-i pasa de tine, nu il intereseaza ca suferi de pe urma mintitului, sau pur si simplu te considera nimeni pentru el.Concluzia? Nici pe departe sa tina la tine. Dureros dar adevarat. Minciuna e cel mai pacatos factor intr-o relatie... duce la pierderea increderii, si de multe ori la dispret, ura.
Chestia cu carpele... ce dur suna. atunci cand ti se intampla faze de genul azi sa fie, maine nu, sunatul pe chefuri si atitudinea nepsatoare, si toata faza sa fie umpluta de minciuni...mai mult ca sigur ca vorbeste cu tine din plictiseala si cam devi carpa de praf