| DianaJapan a întrebat:

Oare exista fantome/spirite? Bunica tot imi povestea povesti din astea, si a zis ca ii s-a intamplat si ei chestii ciudate. Oare e adevarat? Cel mai bun raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Tocmai astăzi am discutat la ora de desen despre asta.Profesorul a zis că nu există, sunt doar închipuiri supra-omenești.
Pa, pa.

| Fluffy2 a răspuns:

Buna! Sa nu crezi in spirite si fantome deoarece acestea apar doar in imaginatia ta si tu le face sa para reale.In realitate nu se intampla absolut nimic. Bunica ta probabil te-a pacalit sau era prea paranoica.

| MrCepheu a răspuns:

Da, e adevarat.