| anonim_4396 a întrebat:

Oare exista oamenii mai handicapați decat ăștia care dau cu petarde?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea, avem de a face cu niste pers care asa se descarca de energia negativa sau vor sa fie populari, faptul ca va streseaza este ceea ce vor, asta le creaza placere

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca aici pot sa te asigur 100% ca exista, mai ales in cadrul persoanelor cu probleme motorii. Dar nu este frumos sa vorbim de persoanele cu dizabilitati happy

| OldSoul a răspuns:

Da, aia care le tin in gura laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, și se numesc petardați.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi pe mine mă enervează, mai ales că mulţi nici nu sunt atenţi atunci când le detonează şi rişti să te trezeşti cu una în picior sau mai ştiu eu unde.
Şi ce mi se pare trist e că nu văd doar puţoi de-ăştia până în 14 ani să le folosească, sunt destui şi de vârsta mea care se distrează cu aşa ceva.

| GouDidodino a răspuns:

Sigur ca da, sunt cei ce le vand la negru

| Delcatty a răspuns:

Nici mie nu imi plac.
Si sunt periculoase, pentru oameni nu mai zic, dar gandeste-te ca un caine poate sa bage una in gura si sa ii explodeze. Am vazut un caz.
Nu vad ce e asa distractiv sa lansezi un sunet de la care fac infarct cainii si care iti poate bubui la picioare.