| Vasale_9635 a întrebat:

Oare la liceu profi vor spune ca urmeaza un test sau la liceu se dau teste fulger?

2 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Normal ca da.Si in gimanaziu si la liceu profesorii au voie sa dea teste fulger(din pacate).

| LondoneseCat a răspuns:

laughing))) se dau mai multe teste fulger decat in generala.dar oricum in general 'testele fulger' se dau ori cand are proful nervi, ori cand ii provocam noi nervii, ori cand nu au mai multi din clasa note la materia respectiva deci pana la urma sunt destul de previzibile laughing)

funda?:*