| DiDy_1546 a întrebat:

Oare mai exista oameni care se pot numi prieteni?straight face

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

Exista. Trebuie doar sa cauti atent si vei gasi. happy Un prieten e ca un trifoi cu patru foi : greu de gasit, dar norocos daca il ai. Prietenii adevarati nu te lasa la greu, nu te mint si te plac asa cum esti. Chiar daca dureaza ceva timp sa-ti gasesti un prieten adevarat, va merita cu siguranta! Bafta happy

9 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Cum spuneam intr-o intrebare asemanatoare: exista dar sunt foarte rari!happy

| NoCharachter a răspuns:

Da, doar daca cresti cu ei, sau ii cunosti de la varste fragede, in rest.

| Genuitoarea a răspuns:

Nu

| Ana94 a răspuns:

Eu sunt sigura ca exista, dar eu nu stiu ce sa mai cred.In clasele 1-4 eram prietena foarte buna cu o colega.Eram de nedespartit, dar din clasa a 5-a-a 6-a s-o racit.S-o imprietenit cu cea mai enervanta fata din clasa si pe mine nu ma mai baga in seama. Daca aia enervanta facea misto de mine, facea si cea pe care o consideram cea mai buna prietena.Ma trata ca si cum reprezentam un nimic pentru ea, nu ca si cum am fi fost prietene pentru mai mult timp.Acum la liceu am scapat de ea si nu pot sa zic decat "Slava Domnului!". Deci eu de asta nu mai cred in prieteni adevarati...sau nu i-am gasit eu straight face

| Barbiie a răspuns:

Bine zice o melodie.gasesti un prieten bun mai rar decat dinozauri oh go on

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Nu!
Eu una m-am convins singura.Prieteni adevarati nu. straight face

| miauuau a răspuns:

Prieteni...nu cred ceea ce nu vad, deci nu credwinking

| shanela a răspuns:

Da ema mealove struck

| HelloKitty_9637 a răspuns:

DA!
desi pacat ca ei sunt tot mai raricrying