| Alexandru_Misha_1999 a întrebat:

Oare se penalizeaza cu nota la purtare daca ai facut cu toti din clasa danusl harlem shake in scoala si ai pus video pe afcebook, youtube?

Răspuns Câştigător
| AwakenTheMonster a răspuns:

Subiectiv vorbind, v-aş exmatricula.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu aia cordul directiei sa filmezi in scoala si sa publici filmarea, penalizarea este foarte mare, poate fi de 4 sau 5 puncte la media de la purtare. Nu dansul este problema, dar este interzis sa filmezi in scoala sau sa postezi filme din scoala fara acordul scris al directiei. Atata timp cat ai fost corect si ai cerut si primit acest acord, nu-ti va face nimeni nimic.

| NGheorghe a răspuns:

Dupa patru raspunsuri pozitive eu iti dau unul negativ:
"bineinteles ca nu iti scade nimeni nota daca ai facut cu totii acel dans"
Vinovat este cel care a facut filmul... iar el nu apare acolo. Asa ca a fost facut cu camera ascunsa... nu iti merge mintea deloc?

| Aberdeen a răspuns:

Bineinteles ca vor exista si niste consecinte de pe urma acestui fapt...dar mai drastic penalizat va fi cel ce a pus filmuletul pe net straight face

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Daca se afla ca si voi ati facut asta, sau v-au vazut pe camerele de supraveghere, da.

| CllaraCllary a răspuns:

Pai daca afla, iti scade puncte la purtare.

| Fitzanu a răspuns:

Iti dai seama ca DA.