| andra_8876 a întrebat:

Of am nevoie de ajutor :imi place de un baiat si el stie lucru asta. dar nu stiu daca si el ma place adica ma invitat la el acasa, intr-o zi am cazut cu bicicleta si m-am lovit la genunchi si el s-a oferit sa ma duca la el acasa sa imi curete rana, si tot timpu cand se lega cineva de mine sau dadea in mine el imi lua apararea si ma proteja (el are 14 ani si eu am inca 13 si 8 luni)nu stiu ce sa cred vreau sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| funnymantm a răspuns:

happy of, dragostea asta de tinerete. Eu la varsta aia am fost luat la "suturi" de mama unei fete ca " DE ce nu mi-ai sarutat fiica in prima zi " laughing
Pei mandro, era o vorba "cu rusinea mori de foame". du-te mei peste el, i-al in brate, sarutal. ce pierzi? Tu trebuie sa experimentezi acum, nu relatii lungi cu scop de casatorie (cum cred toti intre 14-18 ani laughing tongue).
Nu iti fie teamawinking, arata-i ca meriti. si Crede-ma! el sta acum si se gandeste la tine. Baietii sunt mai sensibil la chesti de genu, nu spun, dar ei tot timpu isi creaza situatii imaginare cu fete care dau cel mai mic semn de atentie. barbatul e asa penibil laughing

9 răspunsuri:
| Ralux a răspuns:

Daca face toate aceste lucruri clar ii place de tine.Asa e dragostea de tinerete...nimeni nu stie cine sa faca primul pas...se intimideaza si tot asa...cu rusinea nu faci nimic...intreaba-l direct daca te place si daca "da" ...perfect...ia- l in brate saruta-l si ti-ai gasit si iubitul laughingsmug

| Cristina_3547 a răspuns:

Baga-te pe el ce mai astepti?! Din cate povestesti baiatul te place... fa tu primul pashappy
Succes!

| johncena a răspuns:

Eu cred ca te place dar mai bine ar fi sa il intrebi tu personal.

| turtl3 a răspuns:

Noi nu putem sa-ti spunem sigur daca te place sau nu. Numai el poate sa-ti spuna sigur.

| Secretkkk a răspuns:

Aceste semne sunt concrete, se vede ca tine si el la tine, dar mai trebuie sa afli ceva, are sntimente pentru tine ca pentru o prietena sau mai mult(iubita)... incearca sa cauti teme de discutie cu el... iar la un moment dat date mai linga el sa vezi cum va proceda... chiar incearca sa-l saruti, daca esti mai rusinoasa macar un sarut pe obraz... SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic k fiind fata, ar trebui sa il lasi p el sa faca primul pas.winking dar totusi incearca sa te apropii cat mai mult d el. happy succes`! t pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic k fiind fata, ar trebui sa il lasi p el sa faca primul pas.winking dar totusi incearca sa te apropii cat mai mult d el, poate daca te cunoaste mai bine va prinde curaj si va face primul pas happy succes`! t pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex sa stii ca baiatul te place...

| rucksack a răspuns:

Mhhh... dai un sarut happy nu-i asa andraaaaaaa?