| patricia_8129 a întrebat:

Of. Buna nu ma mai inteleg aproape deloc cu ai mei ne certam zilnic nu stiu ce sa mai zis dar nu imi mai place sa stau cu ei de vorba aproape deloc, prieten nu ma lasa sa am de tras la intrebari tot timpul ma trag ...eu am prieten si stau pe ascuns cu el si am 17 ani si el are 20 de ani, nu stiu ce sa mai fac. Voi ce ati face in locul meu? vreau cat mai multe sfaturi dau funditasad

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai rezisti pana ajungi sa ai un servici si iti permiti sa platesti chirie, pleci cu gagiul si scapi de balamuc.

| NoNameJunior a răspuns:

Poate nu te lasa sa ai prieten pentru ca el are 20 de ani.
trebuie sa faci si tu un efort pentru ca inca nu esti majora si trebuie sa mai discuti si cu ei despre ceva.nu te maturiza repede! nu este bine! tu probabil iti spui:,, hai frate! am 17 ani de ce nu ma lasa parintii sa fac ce vreau?"
raspuns:pentru ca esti mica!
spune-le ca il iubesti foarte mult pe tip si ca iti doresti sa fii impreuna cu el. spune-le calitatile lui dar si defectele. spune-le ca o sa incepi sa fii mai deschisa cu ei si ca promiti sa nu fii o fata rebela daca esti impreuna cu unul de 20 de ani.

| patricia_8129 explică:

Nu ma vor intelege la mine este ceva o relatie mai complicata eu am tata vitreg si tatal meu vitreg baga numai certa intre mine si mama