| anonim_4396 a întrebat:

Of,eu si cu inca o studenta plangem dupa anii de liceu Cum e, adolescentilor, viata la scoala sau la liceu?winking

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Plângeti fetelor, plângeti! Faceți-o mai tare, aici încă nu se aude big grin!

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Sunt doar amintiri placute, acum nu mai prezinta nici o relevanta.Pentru adolescentii din ziua de azi e mult mai distractiv...

| VadTot a răspuns:

Droguri,Batai.,profesori care se dau la elevi elevi care se dau la profesori,, elevi umiliti profesori batuti.
Deci chiar nu te inteleg de ce plangi dupa anii de liceu?laughing) crying

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Liceu x_x
GROAZNIC! ore dupa masa, profesori cretini care ar trebui de mult sa fie pensionari si care te cred inferior.
de exemplu eram cu tatal meu si ne-am intalnit cu dirigintele care a dat mana cu tata si pe mine nici nu m-a bagat in seama desi il salutasem.
de colegi ce sa mai zic. vreo 6 fete sunt speriate de moarte, nu se clintesc din banca, vreo 4 nu prea dau pe la scoala si unu e plin de el si foarte prost.
am totusi 7 baieti cu care ma inteleg de minune si vreo 2 fete de treaba...

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Am vazut ca mai postasei si o intrebare in legatura cu antonia si inna.
din punctul meu de vedere inna e praf! nu antonia

| Dyana230499 a răspuns:

Mie imi placee la scoaallla ee superr!laughing