| Giulia97Anna a întrebat:

Ofer funda! S-a apucat cineva de modeling? Am inteles ca daca vrei sa partici, ca fata trebuie sa ai 1.70 sau ceva in genul.E vreo problema daca fata are 1.67? Si inca cineva spunea ca daca chiar iti doresti sa realizezi ceva ca model trebuie sa pozezi si nud.E adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca model trebuie sa ai 1.70 minim, firmele de recrutare sunt foarte severe, chiar de ai 1.69 nu te accepta. da, ca model trebuie sa pozezi si nud, bineinteles cu acortul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

*acordul

1 răspuns: