| MaraAndra a întrebat:

Ofer funda! Stie cineva cum as putea creste in inaltime mai repede? am 13 ani si 1, 54, si sunt xomplexata de faptul ca prietene care erau mai scunde ca mine au crescut considerabil, eu ramanand la aceeasi statura. daca ma puteti ajuta as fii recunoscatoare! Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

O sa cresti si tu, fiecare se dezvolta in felul lui, unul mai devreme, altul mai tarziu,

| Own3r a răspuns:

Nu trebuie sa fii complexata.Trebuie sa te simti bine asa cum esti.