| SweetCandy a întrebat:

Off...am facut o prostie si nu stiu cum sa o indreptrolling on the floor
pai nu stiu cum am reusit sa fac si bara mea din desktop s-a mutat pe verticala in partea dreapta...big grin
spuneti-mi si mie cum sa o readuc in starea initialarolling on the floor
si sa nu radeti de mine...rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Ceao:*. oo stai linistita si eu fac asta desrolling on the floor)). uitebig grin. deci pune acolo sageata pe bara. si trage in jos. acolo unde trebuie sa fie normalbig grin. nu e greu deloc. precis o sa te descurci :*.

12 răspunsuri:
| SweetCandy explică:

Multumesc mult...sa stiti k nu sunt blonda desi...la radacina, nu garante...rolling on the floorrolling on the floor

| SweetCandy explică:

Eee... cum sa-l intorc mai filozofule?rolling on the floorrolling on the floor

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna
si mie mi s-a intamplat de multe orirolling on the floor)
fii atenta: pune sageata pe bara si trage in josrolling on the floor)adica nu stiu daca intelegi ce vreau sa zici.big grin eu asa am facut si s-a mutat la loc.big grin incearca si tu asathinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Zic*

| Puiutz a răspuns:

Aa si eventual pentru a nu mai patzi astabig grin. daca vreihappy. pune din nou sageata pe bara. da`i click drept si dupa blocare bara de activitatzi happy. si asa esti in sigurantzahee hee:*

| Puiutz a răspuns:

Ioi tu rolling on the floor. ce vorbestilaughing.npcbig grin. se intampla la multilaughing:*

| alexdop21 a răspuns:

Intoarce monitorul laughing! fa cum spune toata lumea, fa un click pe bara de start, tine clickul si vino in josul monitorului ca si la drag-n-drop! Si o sa fie bine

| funnymantm a răspuns:

Dai click dreapta pe bara de start si optiiunea de lock the taskba sa nu fie bifata. dupa care apesi click stanga pe el si il tragi jos, nu dai drumu la click big grin. baftawinking tongue
Eu personal il am acolo in dreapta. Daca am multe programe deschise sa fie loc si nu sa se suprapuna.

| Miяu a răspuns:

Tine apasat mouseul pe bara si du-te cu mouseul in partea de jos a desktopului, sper sa intelegi :*

| mikey a răspuns:

Sall.
Nu este greu dai cu
mouse-ul si o tragi inapoi.laughingnu stiu daca ai inteles pui
mouse-ul si tragi cu el cu tot apasand click-sytangahappy
Succes sper ca veu reusihappy

| EdynSt a răspuns:

Multumesc si mie. acum am pus-o la loc pe nenorocita de bara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da click pe bara si trage in jos pana unde era bara