| dianaaxd1 a întrebat:

Off...deja e a 2-a zi de scoala si deja m-am plictisitsadcrying vreau vacanta cryingsad voi?

Răspuns Câştigător
| Nikkiyori a răspuns:

Si eu! Dar nu ai ce face scoala e scoala macar daca ar fi numai sa te intalnesti cu colegi asa fara profesori si studiu!happy

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.Sunt prea multe subiecte de analizat pentru a ma plictisi.Plus ca avem un prof de istoriedrooling. Si eu care credeam ca am citit degeaba cartile cu al dolilea razboi mondial

| Crisu a răspuns:

Si eu crying sa ma duc iar la tsara sigh

| Bebelushaaː a răspuns:

Mi`e dor de VARA sad
day dreaming

Hai ca nu mai e mult pana la vacanta de vara laughing
Trebe sa trecem peste Craciun si Paste si gata big grin

La liceu e groaznichappy
Sunt boboaca si ma simt asa mica.
sad
Pupici :*

| Ionutzz97 a răspuns:

Si eu vreau sa vina vara, scoala asta ne ia o mare parte din timp si viata nu o suport

| misss a răspuns:

Pfff si eu la felstraight face...nu mai vreau sa ma duc la scoalasad, dar trebuie...

Si pana la Craciun n. o sa avem vacanta:-

| tpuguru a răspuns:

Eu am inceput scoala pe 1.

| ChRoM a răspuns:

Eu's boboc si chiar e bine pan acum big grin tongue

| AllForOne a răspuns:

Scoala=jilava 2
au inceput deja cu absente si teste!
Si ne-a pus sa semnam si foaia aia cu regulile pe care trebuie sa le respectam fara sa ni le citeasca.
Daca le citeau inainte, mama le mai semna!
ce tupeu pe ei! hm:p

| baby C a răspuns:

Si eu...
vreau sa vina vacanta de Craciunbig grin
si apoi cea de Pastee sdi apoi in sfarsit :
Vine vacanta cu trenul din frantalaughing