| Denisa_7218 a întrebat:

Off doamne! De ce oare te intalnesti cu un baiat pe care il placi de fiecare data cand mergi pe o strada anume(pe care esti obisnuita)? eu ii spun strada blestemata!

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pentru ca si el merge pe strada respectiva.Pentru ca tu cauti sa mergicat mai des pe strada aia tocmai pentru ca il placi.Pentru ca sta prin apropiere si e normal sa treaca pe acolo.Problema nu e strada "blestemata", problema e ca tu il placi si nu faci nimic in privinta asta indiferent ce.Bafta!

| Heii a răspuns:

Exista multi oameni care merg pe aceeasi strada pe cate mergi si tu poate zi de zi. Dar chestia e ca tu il observi numai pe el, de altcineva nu te intereseaza...