| Chelvin a întrebat:

Off.

In momentul acela cand mergi cu o fata pe care o placi pe strada sau te intalnesti cu ea si mergeti spre aceeasi destinatie si stati amandoi unu langa celalalt si nu va ziceti nimic angry, ce ar trebui sa zica un baiat, cum sa deschida o discutie care sa dureze nu doar ce ai facut azi si sa zica bine si iar taceti amandoi.
E cu adevarat un moment stupid.
Fetelor cum sa fa facem sa vorbiti mai mult si voi?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Vorbiti despre destinatia catre care mergeti, despre ce parere are despre ceva anume, ii poti face un compliment.

| Chelvin explică (pentru ElenaSA):

Si daca ia vorbeste foarte putin tot sa pun intrebari? nu e ceva rau?

| ElenaSA a răspuns (pentru Chelvin):

Daca nu pui prea multe intrebari este ok. Poate ea simte nevoie uneori sa taca. Respecta-i tacerea.

| Chelvin explică (pentru ElenaSA):

Ce inseamna acea tacere? Ca nu ii pasa ce spun eu sau?sad

| ElenaSA a răspuns (pentru Chelvin):

Nu, asa este modul ei de a se purta sau poate este stanjenita in prezenta unor persoane pe care nu le cunoaste bine.

5 răspunsuri:
| MEduard a răspuns:

Fără vorbe romantice la început. Vorbiți despre destinație, tot ce se poate este să o țineți mereu sus ( discuția ). Fiind fată vrea să fie băgată în seamă. Ce mai face, cum o mai duce. cum a fost scoala. DESTULE SUBIECTE.