| anonim_4396 a întrebat:

Ok! Asta e intrebare cam ciudata...
Am 12 ani si majoritate fetelor au par in zona pubionala (la subrat).
Dar eu nu am nici un fir.Ma rognici nu vreau dar nu stiu daca este normal deci? este sau nubatting eyelashes
fundita

Răspuns Câştigător
| Ingerasull99 a răspuns:

Uni ajung la maturitate mai greu, asa ca nu te speria.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Zona de sub braţ se numeşte axilă, da?
Îţi apare mai târziu, nu te mai speria atât.
Vezi cu gramatica ce faci, mergi mai des la şcoală.
Pa, pa.

| traficanta a răspuns:

E normal, esti inca mica o sa iti creasca n timp happy

| simooo a răspuns:

Eu am 13 si nu am laughing

Ma rog.eu nu prea sunt dezvoltaata. da e bine, nu iti face grij.

si app zona de la subrati se numeste zona axiala. si nu pubionala. app se zice pubiana si e zona de jos laughing

| Xtina_8376 a răspuns:

Aoleu fata mai informeaza-te si tu cum sta treaba cu anatomia omului ca macar astfel de informatii ar trebui sa stii la varsta ta... zona axiala e aia de la sub brat si zona pubiana (nu pubionala) e aia de jos...eu zic inainte sa deschizi gura in public sa zici ceva de genu mai bine intra pe net si mai informeaza-te ca te faci de ras oh go on si da e normal tu astfel de griji iti faci? ca nu iti creste parul la sub brat? mai incolo o sa ne intrebi de parul din nas sau din urechi oh go on

| xasshleey a răspuns:

Este normal, stai calma. Multe fete nu au par la subrat nici la 14 ani, deci nu-ti face probleme!
Dai funda? puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele destepte, repetati dupa mine: A X I L A R A.
Deci zona axilara da? Offf.