| CataZuzu a întrebat:

Ok. Cum sa incep. Sunt o fata si am parul lung. Unii oameni imi iubesc parul, altii spun ca ar trebui sa il tund scurt ca mi-ar sta bine si ar trebui sa ma mai schimb si eu cateodata. Nu stiu ce sa fac. Sa ma tund? Cateodata chiar simt ca am nevoie de o schimbare, sa nu mai fiu eu si chestii dar mi-e frica sa nu fac o greseala pe care o voi regreta... Am asteptat atata timp ca sa-mi creasca parul si acum sa-l tund? Ce sa fac? Ajutor! sad Funda.

Răspuns Câştigător
| Memecy a răspuns:

Cati ani ai daca sub 11atunci da poti sa te tunzi ( poti sa mai cresti ) daca ai peste 14 atunci nu te arunca cu capu-n mlastina ca efectiv nu are rost
sunt baiat si sincer cel mai mult la o fata apreciez in afara de inteligenta un par lung nevopsit natural :X
daca ai intre 11 si 14 ani nu te tunde happy bine ca e viata ta pana la urma happy

| CataZuzu explică (pentru Memecy):

Ok, am 13. Mersi mult happy

| Memecy a răspuns (pentru CataZuzu):

Mersi si eu :X

3 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Uite! Tie daca iti place asa cum esti ramai asa cum esti. Tie trebuie sa iti placa intai cum arati. Nu te lua dupa parerea altora.:]