| TheFucker a întrebat:

Ok,deci am tot vazut pe net canale de beauty&fashion.
Ce parere aveti daca mi-as crea si eu unul?
Adica ceva de genul:Cum ma machiez eu la scoala sau chestii din astea, ca auran.
Sugestii

1 răspuns:
| stefyy234 a răspuns:

Daca consideri ca te pricepi la beauty & fashion iar informatiile tale ar putea ajuta alte persoane. de ce nu?! big grin Insa ai grija sa nu cazi in ridicol ca altii. Dar sincer nu cred ca ar interesa pe nimeni "cum te machezi tu la scoala". daca vrei sa faci videoclipuri cu make-up arata-le celor ce te urmaresc cum se fac anumite machiaje sau. chestii de genu'. Asta daca daca nu cumva vrei sa ajungi de rasul internetului. Multa bafta! :*