| anonim_4396 a întrebat:

Ok, deci caut fani Harry Potter! happy Deci iubesc cartea asta, dar nu am cu cine sa vorbesc despre ea laughing. Daca stiti vreun forum sau ceva as fi incantata.
Mersi dau Funda!
Psbig grinaca vreti puteti sa scrieti parerea voastra despre carte laughing

Răspuns Câştigător
| LoryIsNotFunny a răspuns:

EU!
si eu sunt fan happy foarte mare
nici eu nu prea am cu cine sa vb... toate fetele : Twilight in sus, Twishit* in jos
add me: lory_cool_pinkstar@yahoo.com (mda... lipsa de inspiratie - nu-mi place roz x_x)
parerea mea despre carte: primeste 10000... 000000/10. Harry Potter m-a facut sa citesc. Cand eram mica purtam ochelari si unii radeau de mine sad Hp m-a invatat ca nu e asa de rau sa ai ochelari. Practic am crescut cu Harry Potter (si ma doare cand cineva il compara cu Twilight)
daca vrei sa te distrezi, scrie pe google "funny harry potter tumblr" si ia-le la rand. Unele sunt bestiale.
Hmm
Tu in ce Casa crezi ca ai fi la Hogwarts? Eu cred ca sunt Ochi-de-Soim

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Prezent laughing

Mai am 50 de pagini și termin de recitit toată seria. Acum că am înțeles-o mult mai bine decât la 10 ani, mi se pare și mai genială. Sincer îmi pare rău că mai am doar 50 de pagini. Mă rog, esențialul e că sunt fan înfocat Harry Potter laughing

| qMisaki a răspuns:

Sall
Buna,cf? Si mie imi place Harry Potter mult : http://s3.invisionfree.com/Harry_Potter_Romania/ :D :D :D
Atata stiiu eu :(, dar sper sa-ti placa :D