| dianamaria95 a întrebat:

Ok,deci pentru toti tinerii care vor sa uite de scoala,teme,muca si mai stiu eu ce, le propun acest blog http://ourmagicworld10.blogspot.com/
este la inceput dar impreuna putem sa il facem popular:)

Răspuns Câştigător
| Dexaa a răspuns:

Bravo! E drăguţ începutul, sper să fie şi în continuare.

| dianamaria95 explică (pentru Dexaa):

Mersi...asta e de-abia prima zi. daca ai cont sa postezi un comm cu o tema ca sa o dezbatem.iti ofer aceasta sansahappy

6 răspunsuri:
| DoodyAlexx a răspuns:

Interesant, te-am trecut in blogroll big grin

| dianamaria95 explică (pentru DoodyAlexx):

Multumesc mult :*

| DoodyAlexx a răspuns (pentru dianamaria95):

Cresti mare :* poate asa iti mai fac tie vizitatori sau viceversa :*

| dianamaria95 explică (pentru DoodyAlexx):

big grin

| dianamaria95 explică:

Da stiu, ai dreptate...dar astazi este prima zi.azi am infiintat blogul si astept cateva teme pentru a le dezbate.asa cum am scris si acolo primul membru are oportunitatea de a alege prima dezbatere.mersi oricum pentru sfatbig grin