| Callmeifuneedme a întrebat:

Ok, deci vreau sa fiți sinceri cu mine, vreau sa va povestesc despre viata mea și sa îmi ziceți voi dacă e normala sau pur și simplu ce părere aveți. Bun deci încep de la început, eu de mica am avut părinți divorțați, iar eu am avut un frate și o sora, mama mea după ce a divorțat a plecat în Italia sa muncească, iar eu cu sora mea și fratele meu am rămas cu tatal meu. După ce fratele meu a făcut 5, 6 ani mama l-a luat și la dus la bunicul meu unde a avut el grija de el. Vreau sa va spun ca fratele meu nu e copilul tatalui meu, e doar din partea mamei sa zic asa, ma rog eu cu sora mea mai mica am rămas în continuare cu tatal nostru. Tatal nostru a încercat sa își refacă viata și sa caute o femeie și a mai găsit dar s-au despărțit. Tatal meu a fost împreună cu o minora pentru mult timp, iar pana la urma s-a aflat. Cum a aflat și mama care am uitat sa va zic trimitea bani și colete din Italia ca să ne ajute pe noi 2 și ne și vedea din când în când, a băgat proces sa rămânem la ea (ei ii era frica sa nu pățim ceva urat cu tatal nostru știți voi ce). Am trecut prin tribunale iar pana la urma mama a câștigat și când aveam eu 10 ani ne-am mutat la mama, am vrut sa va mai zic ceva ce nu am zis la nimeni cat timp am stat la tata stăteam și cu unchiul nostru care era de aceeași varsta cu tatal nostru și cred ca m-a violat sa zic asa zic asta pentru ca țin minte cum mergeam într-o camera când nu era tata acasă, doar eu cu el și ma punea sa ma joc cu... lui și multe altele. Ma rog și cred ca cel mai bun lucru care mi s-a întâmplat a fost ca am venit la mama, bunicul mamei mele cel cu care stătea fratele meu a murit asa ca ne-am mutat toți în apartamentul lui (eu, mama, fratele și sora mea) mama a încercat și ea sa își găsească pe cineva și a eșuat. Revenind la mine cu scoala nu a fost ok niciodată, de când eram mica nu am avut prieteni, îmi luam bully ca aveam păduchi și ca eram rușinoasă dar în clasa a 5 și a 6 a fost ok dar apoi în a 7 oribil, ma rog dupa un timp mama si-a găsit pe cineva și a rămas însărcinată apoi s-a căsătorit. Deci mai am o sora, iar acum mama e destul de enervanta sa zic asa, nu vreau sa fiu rea dar asa e mereu, urla, se cearta cu fratele meu și cu sora mea, cu mine nu prea ca încerc sa nu îmi bat capul. Acum nu am prieteni și simt ca nimeni nu ma iubește, gen NIMENI iar sora mea are o grămadă de prieteni și chiar și iubit și este mai mica ca mine și sa recunosc îmi e ciuda am încercat sa îmi fac prieteni dar parca toată lumea ma uraste

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si noi ce putem face pentru tine?

| Eminemmm a răspuns:

Bună, nu trebuie să zici că nu te iubește nimeni, te iubește doar că ți o arată printr un mod mai "agresiv " dacă pot spune așa, dacă vrei putem fi prieteni că nici eu n am nici un prieten, sunt mai singuratic sad

| davidcasalean a răspuns:

5 minute (cat am citit) din viata pierdute.