| xXAnGeLXx a întrebat:

Ok, este un baiat de care imi place, si cred ca si el ma place pe mine, dar nu stiu sigur, cum fac sa aflu daca ma place happy? fundoaie ^_^!

Răspuns Câştigător
| Danny a răspuns:

Intreaba-l daca vine cu rolele/ bicicleta in oras, sau daca e frig mergeti sa va plimbati, si cand ajungeti sa stati la un suc, fi sigura ca e un ceas in zona. Cand se uita la tine foarte atent, cand vorbesti sau cand vorbeste el, arunca-ti ochii cat mai repede spre acel ceas, insa nu sta prea mult pe ganduri. Secunda urmatoare uita-te la el si vezi daca ti-a urmarit privirea. Este tot un semn ca era atent la tine si te poate place. In rest afla si tu de la altii, de la prieteni, observa-i comportamentul.
Succes happy

1 răspuns:
| Mihai7best a răspuns:

Printr-un prieten sau o prietena comuna... sau il intrebi tu direct