| Winterx2 a întrebat:

Ok. Imi place de un baiat, si nu stiu daca si el ma place.E destul de ok, suntem colegi, ne intelegem foarte bine, dar eu sunt destul de timida la fazele astea.I-am pus o porecla care il alinta daca pot sa spun asa.Cum pot afla? NU VREAU RASPUNSURI STUPIDE! Funda happy happy!

Răspuns Câştigător
| AlexaLOVEyou a răspuns:

Daca iti e frica/sau esti asa de timida incat nu-ll poti intreba, poti sai scrii o scrisoare, sau sa trimiti o prietena sal intrebe (merg amandoua, sunt incercate big grin)

2 răspunsuri:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Pai mai mult de 15 ani nu cred ca ai, oricum sfatul meu e unu foarte simplu.
Il pupi pe obraz, data viitoare cand te intalnesti cu el, si vezi ce reactive are.
Daca iti zambeste frumos atunci atunci ceva ceva te-o placea acolohappy
Totusi pe obraz nu pe gura ca spui ca nu esti impreuna cu el si cred eu ca ai fi prea directa asa.
Numai bine.

| MyaEmy a răspuns:

Daca vrei sa aflii daca te place cu adevarat(asa cum il placi si tu), trebuie sa nu il bagi in seama, sa il tratezi cu indiferenta si daca el o se se tina dupa tine, daca o sa te bage in seama sau daca o sa se uite de multe ori la tine, inseamna ca te place cu adevarat.
Sper ca te-am ajutat happy