| RegalusDekaron a întrebat:

Ok...intrebarea asta este mai mult pentru pletosi si fete(noh mai mult voi aveti parul lung). Deci eu vroiam sa-mi las pletestraight facedin vara nu m-am tuns... da incep s fac matreata.am dat cu toate prostiile.degeaba...asa ca mai bine ma tund.
Deci eu as vrea ceva de genu mai scurt in parti... vreo 4, apoi in spate doar s m indrepte...adica il las sa creasca. eventual de coada. Dar cum sa-i zic sa ma tunda in crestet si bretonu(bretonu probabil ca nu e asa important)? sa nu arat ca draq:-s.am vazut cativa asa dar nu stiu cum sa-i zicstraight face...
Imi spuneti si mie cum as putea in crestet? si mai ales cum sa-i zic aleia ca e putin batuta in cap da are mana buna...
Pls raspuns cat mai rapid (frizeria d langa mine e doar joia vinerea si sambata deschis. deci maine m tund)

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca samponul Kertyol de la Ducray

| istudordorin a răspuns:

Eu te sfatui sa iti lasi parul scurt normal daca vrei sa te tuzi mai modern sic sa te tunzi in "v" adica in ve