| Ioanantonia a întrebat:

Ok o sa incep asa,stiu ca tot vor exista hateri,dar tot incerc,daca o urâți pe Miley Cyrus,inchideti aceasta fereastra, inspirati, expirati si uitati ca ati vazut asta vreodata happy.
Deci vreau sa fac o petite online pentru ca Miley Cyrus sa vina in Romania? cum pot face asta happy merci anticipat

3 răspunsuri:
| Lou222 a răspuns:

Poti face o chetie pe facebook.

| Ana8785 a răspuns:

Mereu o sa existe persoane care urasc o vedeta, indiferent de cati fani ar avea aceasta. Si este si normal sa fie asa pentru ca nu poti place tuturor.

Daca vrei sa citesti stiri zilnice despre Miley si alte sute de vedete, iti recomand:

www.blogvedete.com.

Eu de acolo ma informez zilnic. Sper ca am fost de ajutor :-)

| oOoDiaoOo a răspuns:

O poti face pe facebook dai acolo la creaza o pagina si scrii ceva de genul `` o vrem pe miley cyrus in roamania``