| anonim_4396 a întrebat:

Ok o sa va povestesc ceva din viata mea dar vreau sa comenteze doar cei care sunt sinceri. Bun ma cheama Andrei si sunt in clasa a 6-a am 15 colegi putini stiu. O sa incep cu fetele:-Carla=am fost cu ea la camin nu e atractiva dar ii place de mine,-Ioana=dupa parerea mea cea mai urata din clasa dar e desteapta,-Adelina-e un pic mai plinuta suntem doar prieteni si ne tachinam atat doar,-Paula-a venit doar anul trecut nu prea am apucat sa o cunosc este foarte retrasa,-Bianca-pot sa spun ca imi place de ea si ei de mine deci suntem prieteni si un pic mai mult. Bun acum sa trecem la baieti:-Alex Crisan-ma ajuta cand am probleme cu calculatorul suntem prieteni,-Alex Caba-este cel mai cuminte din clasa nu vorbeste nimic la ore parca a luat calmante este de nota 8-10,-Alex Farcas-se bate foarte mult dar are si un farmec pentru fetele mai mari chiar daca este un fel de tigan,-Raul-suntem un fel de prieteni doar ca ma barfeste foarte mult la blocul sau, Sergiu-sta in spatele meu mai copiem deci ne intelegem, Gabi-un prieten bun de cand eram mici,-Dani-pot sa spun ca e cel mai bun prieten al meu din clasa si el ma barfeste cand e provocad de raul(stau intr-o banca cu dani),-Belo este un baiat retras si foarte zambaret rade in continu,-Vlad-Este ciuca batailor toti il bat si cei din clasa a 3a,-Toni-nu prea vorbeste dar ma ajuta la engleza.Asa dupa descrierea care am facut-o cu credeti voi despre colegi mei si cu cine ar trebiu sa ma inteleg dintre fete si baieti.

Răspuns Câştigător
| DudăIamPanda a răspuns:

Buna andrei!
pai nu e neaparat sa te intelegi cu fetele din clasa ( alea fitoase ), poti sa te intelegi cu alea mai cuminti sau retrase! si de baieti pai eu cred ca cu toti. din moment ce esti baiat dar stai departe de alex farcas;-)

2 răspunsuri:
| andreimen001 a răspuns:

Mersi dar ce parere ai despre bianca este mai micuta bruneta intelegatoare nu prea ia note mari eu sunt la inaltime mediu par brunet imi place sportul sunt stelist si iau note intre 9-10, dupa cum povestesc si fetele cred ca sunt si putin frumos si mersi pentru sfatul cu alex farcas. Funda nu am cum sa nu-ti dau

| DudăIamPanda a răspuns (pentru andreimen001):

Multumesc man! happy pai cred ca bianca e ok nu te baga prea tare in chestii din astea pana nu te convingi de lucrul acesta! & nu ai pentru ce, si eu am avut un prieten gen Alex farcas, si crede-ma e mai bine sa stai departe de ei.