| anonim_4396 a întrebat:

Ok! Omeni buni. Va intreb a nu stiu cata' oara.
Bun. Eu am un prieten: Prietenul meu cel mai bun, cu care am orice lucrusor in comun.Muzica, mancare, plimbari, scoala.
Chiar daca locuieste departe de mine, a zis ca nimeni nu ma va inlocui si o sa fim mereu, si mereu prieteni.
Dar nu inteleg ceva. Parca, nu stiu. Am o senzatie ciudata. A plans o data din cauza unui vis oribil in care eram eu (Nu va pot povesti, dar cum mi-a povestit eu, m-a facut si pe mine sa plang) Imi compune muzica... Cu vocea lui. Parca am fi frati dar nu, nu suntem. Este foarte ciudat. Adica chestiile astea nu se intampla dese ori. Ma pot numi o norocoasa, ca l-am gasit! Eu nu este ca ceilalti baieti. Chiar nu exagerez. Serios! E minunat omul asta! Adica... Nu imi imaginez, nu ma pot imagina langa alt prieten. Nu, nu pot!
Ce este asta? SUFLET PERECHE? rolling on the floor
Nu, pe bune. Ce e asta? Am un sentimen ciudat... Si pot recunoaste *Da.* ca sunt un pic geloasa pe ceilalti care il vad in fiecare zi sad

2 răspunsuri:
| Mădălina279 a răspuns:

*Iertati-mi greselile *. laughing

| Sophieeeeeee a răspuns:

Hm. Lasa totul sa se intample de la sine! Altceva nu-mi vine in minte.