| NekoNarciix3 a întrebat:

Ok. Problema Mea. Acum cateva saptamanii am postat cateva intrebari legate de baiatul pe care imi place. Astazi de Valentine`s day era sa " se dea de gol "' ori ma place ori nu.

- Deci in primul rand. Azi dimineata am vorbit cu el intr-o pauza, si lav mazut cu o inimioara rosie in mana pe care scria pentru N- [ mai departe n-am vazut ca isi tinea mana ]. numele meu e Narcisa. Si cand l-am intrebat ce e aia, el mi-a zis ca nimic si a ascunso la spate.
- Ma duc pana la baie. Si cand am venit inapoi gasesc 3 inimioare in banca mea [ toata scoala trebuie sa daruiasca cate una ] si nu stiu daca mia dato el sau. am una de la "admirator secret " si una de la " anonim".
- Deci problema e ca mai am 2 colege in clasa Nicola si Nelina... Tot cu N.
- In urmatoarea pauza cand am vorbit cu el... m-a intrebat cate inimioare am primit i-am raspuns si el a zambit. Apoi am observat un pix pe jos intre banca lui si a unui coleg... era pixul cu care a scris acel " anonim " [ se vedea culoarea ].

Deci eu zic ca el mi-a scris, da nu prea am curajul sa-i spun ca-l plac... Oricum nu sunt siguraa ca el e.
HELP! sad

1 răspuns:
| Liviu4you a răspuns:

Pur si simplu intreaba-l daca el ti-a lasat inimioara (cu rusinea nu faci nimic) dar eu cred ca el ti-a daruit-o...altfel de ce te-ar mai fi intrebat? Ah inca ceva, nu trebuie sa-i spui tu ca-l placi ci trebuie sa-ti spuna el, sunt sigur ca-i place de tine dar poate nu e inca pregatit sa-ti spuna. Bafta :-)