| UNICORNGIRL12345 a întrebat:

Ok,situația ăsta mă face sa rad și mă sperie în același timp.Eu sunt în bloc cu o fata de 15 ani și suntem perete-n perete. Părinții ei sunt plecați în vacantă și ea e singura. Și din camera ei se aude "uh, ahh, auuuuu" și eu sunt singura acasă și mi-e cam frica sa îi bat la ușă. Ce naiba sa fac?

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Și mie mi se pare amuzant, dar nu trebuie să te bagi

| R3sp3ctt a răspuns:

Nimic,nu te baga, e treaba ei si a parintilor ei.Stai la locul tau si nu iti face probleme.Nu se stie cu ce golani umbla copila aia si nu cred ca ai vrea sa iti bata aia la usa