| Lora1 a întrebat:

Ok..sunt impreuna cu un baiat de o saptamana. Am decis sa tinem relatia asunsa pentru eventuale certuri din cauza la alte persoane, pana azi cand toata clasa mea a aflat si mai multi, prietena mea a aflat totul. imi spsuse de mai multe ori sa nu ma prinda cu el! Nu arata prea bine. nu imi pasa pentru ca mie mi se pare chair ok si ma simt bine cu el, doar ca toti sunt cu gura pe mine ca ce caut eu cu el, nu e de nasult meu straight face Ma simt groaznic nimeni nu ma intelege! Toti ne critita! Nu am pe nimeni langa mine doar pe el, nici prietena mea cea mai buna nu ma intelege! Ma simt oribil...Ok asta nu e chiar o intrebare laughing e stupid dar simsteam nevoia sa spun cuiva! happy Voi ati fost pusi in situatia asta? Daca da, cum a-ti depastit-o? happy

1 răspuns:
| AliceBodomChild96 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa ii bagati pe ceilalti in seama si sa fiti fericiti.Nu ii lasati pe altii sa va desparta.Iar ea nu ti-e prietena adevarata daca se poarta asa in loc sa se bucure pentru tine... Daca voi va intelegeti si sunteti fericiti, ce conteaza parerea altora? happy