| LuvJustinDrewBieberxD a întrebat:

Okay Hello TPU. dau funda e urgent big grin
am auzit la TV o melodie si imi place dar am uitat cum se cheama
deci poate ma ajutati voi! incepe cu o fata intr-o cada cu ceva flori de culoare galbena si cred ca in melodie avea ceva de genu " if u hold my hand i will. " help! :*

5 răspunsuri:
| SperanteSpulberate a răspuns:

Alex Underbrase - Drums : http://www.youtube.com/watch?v=838BTKKN7_Q
Bafta si Craciun Fericit!

| αndï a răspuns:

Constientizezi ca din vina lui justin bieber nu ai stiut sa recunosti o melodie romaneasca lansata in aprilie nu?
daca da ma bucur daca nu tot ma bucur laughing
melodia se numeste Alexunder Base feat Lys - Drums

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E melodia Drums cantata de Alex UnderBase

| Oxanadde a răspuns:

Alexunder Base feat Lys - Drums
winking
>big grin