| Bubulutsaa a întrebat:

OLIMPIADA ENGLEZA! am si eu nevoie de niste texte nu grele. in englezapuppy dog eyes pentru a-mi repeta cititul. / exersat. va roooogpuppy dog eyes3 FundaVOT, multumesccclaughing:*

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cititul il poti exersa la orice scris in engleza, dar daca cineva nu te corecteaza si nu te ajuta, nu faci nimic tongue Citeste versuri la piesa, stiri... orice vreiwinking
P.S. Ai un mesaj de la mine tongue Astept Raspuns :*

1 răspuns:
| Gabi19971983 a răspuns:

Scrie pe google ceva in engleza si vei gasi ceva despre acel lucru in engleza!

Funda?